Ranczo

Czas na Ranczo!

Przyjedź na Ranczo w Zimnej Wodzie i przeżyj wspaniałą przygodę!
Walka na polu paintball-owym to mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Skorzystaj z dobrej zabawy!
To idealne miejsce na wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny, imieniny oraz spotkania w gronie przyjaciół lub kolegów z pracy.

Atutem tego niezwykłego miejsca jest jego położenie oraz spokój i klimat, który mu towarzyszy. Imprezy odbywają się z dala od gwaru ulicy i zabudowań. Gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce i oświetleniu terenu. Do dyspozycji klientów są altany ogrodowe przy stawach.

Rancho udostępnia grille, wędzarnie oraz miejsce na ognisko. To idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez imieninowych, urodzinowych, firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Przejażdżki quadami oraz pływanie rowerkiem wodnym? To żaden problem.

Daj się ponieść emocjom!

Obsługę cateringową na Ranczo świadczy nasz restauracja – Swojskie Jadło z Zimnej Wody. Dla chętnych zapewniamy nocleg oraz pole namiotowe.

SPECJALNA OFERTA – BAW SIĘ NA POLU PAINTBALLOWYM!
Paintball 55 zł/os. (max. 4 godz.) – w cenie uczestnik dostaje:

– kombinezon
– maska ochronna
– rękawice ochronne
– broń z magazynkiem startowym (200 kulek)
– każdy następny magazynek za dopłatą 20 zł

Wynajem samego rancza na dzień 300 zł.

Grill organizowany we własnym zakresie
a) jednorazowa opłata za paliwo i drewno 100 zł (uczestnicy muszą się zmieścić ze strzelaniem i grillem w 4 godz.), każda następna godz. płatna dodatkowo 35 zł/godz.
b) można korzystać z menu restauracyjnego na dowóz.

Grill organizowany przez restaurację
a) 50 zł/os. (karkówka, kaszanka, kiełbasa, musztarda, ketchup, pieczywo, woda gazowana / niegazowana) możliwość dobrania kwaśnicy w kotle – płatne dodatkowo 25 zł/os.
b) 20 zł/os. (tylko pieczona kiełbasa, pieczywo, ketchup, musztarda).